Homes

Connect Homes

Görevimiz

Hayalinizdeki yaşam alanını modern çizgiler ve uygun fiyatla tasarlayarak ulaşılabilir kılıyoruz.


Daha Uygun Fiyatlı

Yeni bir ev inşa etmek çoğu insan için ulaşılamaz bir hale geldi. 
İnşaat maliyetleri ve emlak fiyatları artmaya devam ederken, birçok insan ev alabilmek için şehirlerinden veya mahallelerinden taşınmak zorunda kalıyor. 
JetUsta Connect Homes olarak bunu değiştirmek istiyoruz. 
Yeni bir ev inşa etme veya yeniden restore etmek için harcayacağınız fiyatları ve zamanı,  şeffaf fiyatlandırma ile evinizin ilk günden itibaren ne kadara mal olacağını tam olarak bileceğiniz ve her zaman hayalini kurduğunuz ancak paranızın yetmeyeceğini düşündüğünüz yeni eve uygun fiyatlarla kavuşabilirsiniz.

Akıllı

Rüya evlerinizi akıllı yapı ve hızlı teslimat ile bir araya getiriyoruz.
JetUsta Connect Homes, bir evin inşası ve yeniden modellenmesi ile ilgili zamanı, maliyeti ve baş ağrılarını azaltan, kaliteyi moderni bir arada sunan yapıdır. 
Tasarımdan üretime ve resmileştirmeye kadar her şeyle biz ilgileniyoruz. 
Bu hassasiyet ve ustalık seviyesi, yapı sistemimiz kullanılarak hızlı şekilde JetUsta Connect Homes inşasıyla en üst düzeye çıkarılır. 
Bütün evler böyle inşa edilsin istiyoruz.

Modern

Geçmişin tasarımlarına veda edin: küçük pencereli eski evler, alçak tavanlar, küçük odalar ve karanlık koridorlar. 
JetUsta Connect Homes, sizi ailenize ve arkadaşlarınıza, doğal ışığa, dışarıya ve konfora bağlayan evler inşa etmek için modern biçim ve işlevi bir araya getirir. 
Açık konsept akışı ve zeminden tavana cam, alanı en üst düzeye çıkaran, topluluğu besleyen ve kolay iç-dış mekan yaşamını teşvik eden, düşünceli bir şekilde tasarlanmış ayak izleri sunmak için bir araya geliyor. 
Yaptığımız yapılar eve doğal ışık ve geniş bir yaşam alanı ekleyerek, daha yaşanabilir metrekareler ve daha yüksek bir yaşam kalitesi sunar.